Skip to content

Wynik hospitalizacji lub zatrzymania oddechu poza szpitalem u dzieci ad 7

2 lata ago

261 words

W naszym badaniu było dziewięć dzieci, które prawie utonęły; średnia temperatura wynosiła 32 ° C (zakres od 25 do 37) po przybyciu do oddziału ratunkowego i żadna z nich nie przeżyła. Ofiary padania cieplejsze niż 30 do 32 ° C nie mają korzyści z ochrony hipotermicznej, a zimna woda nie zapewnia ochrony zapewnianej przez lodowatą wodę.26,27 W Seattle, gdzie temperatura lodowatej wody jest niezwykła, quan et al.23 nie stwierdzono efektu ochronnego zapewnianego przez umiarkowaną hipotermię. Tak więc, z wyjątkiem przypadków głębokiej hipotermii (temperatura niższa niż 30 ° C) i wznowy, ale nie długotrwałego zatrzymania, długotrwałe wysiłki resuscytacyjne nie są wskazane u dzieci po hospitalizacji poza szpitalem. Leczenie dziecka z zatrzymaniem krążenia odbywa się w stanie naładowania emocjonalnego, a podjęcie decyzji o przerwaniu wysiłku w resuscytacji jest trudne. Jednak wyniki naszych badań i poprzednich badań sugerują, że z wyjątkiem leczenia dzieci z ciężką hipotermią (temperatura poniżej 30 ° C) lub z nawracającym, ale nie trwałym zatrzymaniem, wysiłki resuscytacyjne w oddziale ratunkowym po pozaszpitalnym sercu zatrzymanie powinno być ograniczone do 20 minut i dwóch dawek epinefryny.
Author Affiliations
Z wydziałów Critical Care Medicine (MBS, DB, PNC, JE, GB) i Pediatrics (BWM, AJ), Szpitala dla Chorych Dzieci, University of Toronto, Toronto.
Zwróć się z prośbą o przedruk do Dr. Schindlera w oddziale intensywnej opieki pediatrycznej, Great Ormond Street Hospital for Children, Great Ormond St., London WC1N 3JH, United Kingdom.
[więcej w: teosyal, disulfiram, suprasorb ]
[przypisy: narolco, lordoza zniesiona, larix lubliniec ]

0 thoughts on “Wynik hospitalizacji lub zatrzymania oddechu poza szpitalem u dzieci ad 7”